رسوای دل

یبوست و درمان آن استاد ضیایی
نویسنده : علی - ساعت ۱:٢٩ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٧ اسفند ،۱۳٩٢
 

اگر بدن همیشه داغ است و کف دست و پا هم داغ می‌باشد به معنی این است که شما گرم مزاج هستید و در این حالت درمان به این صورت است:

خوردن: آلوبخارا+ آلوچه+ تمرهندی+ عناب.

حتی کسانی که دیابت نوع یک و نوع دو هستند 15 واحد قند خون را پایین می‌آورد و دیابت هشت عارضه دارد که یک مورد آن یبوست مزمن می‌باشد. که با دستور بالا مشکل حل می‌شود.

از هر کدام نیم کیلو در 2 کیلو آب حل شود. از همه زودتر تمرهندی است که هسته‌های آن جدا شده و بعد آلوبخارا و سپس آلوچه و در نهایت عناب استکه هسته‌هایش جدا می‌شود. بعد از اینکه هسته‌ها را جدا کردید همه را داخل مخلوط کن ریخته و با هم ترکیب کنید و روزانه یک استکان در صبح و یک استکان در شب مصرف می‌کنید که البته فواید دیگری هم دارد مثلاً اگر از قرص آ-اس استفاده می‌کنید که غلظت خون را درمان کنید دیگر نیازی به خوردن این قرص نیست و یا اگر به بیماری رماتیسم مفصلی مبتلا هستید دیگر نیازی  به استفاده  از قرص کرتون دار نمی باشد. زیرا این قرص‌ها عوارض بسیار زیادی دارد مانند پوکی استخوان می‌توان از آلوبخارا استفاده نمود، و مفصل را از خشکی در می‌آورد و باید در این گونه بیماری‌ها از 4 مورد اجتناب کرد: 1- قندهای شیمیایی 2- اسانس‌های شیمیایی 3- ترانس چربی بالا (پی، چربی، خامه، سرشیر، موز، روغن جامد، جگر، کله پاچه و ...) 4- کافئین زیاد (چای پررنگ، چای مانده، چای با اسانس مثل چای احمد، قهوه، شکلات، کاکائو، نسکافه و ...)